RU

Янукович визначив новий національний проект

22.03.2012, 09:36
Янукович визначив новий національний проект - Фото
Фото: president.gov.ua
Президент України визначив новий національний проект "Індустріальний парк України". Про це заявив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів на презентації інвестиційних можливостей та проектів розвитку Дніпропетровської області.

Як повідомляє прес-служба Госінвестпроекта, національний проект "Індустріальні парки" внесено до переліку національних проектів указом президента України про Національний план дій на 2012 рік.

"Очікується, що Верховна Рада найближчим часом прийме законопроект "Про індустріальні парки". При створенні зони вільної торгівлі та підписання Угоди про асоціацію з ЄС, ухвалення та імплементація закону є вирішальним фактором для приходу в Україну стратегічних інвесторів. Його реалізація сприятиме активізації інвестиційної діяльності та створить десятки тисяч нових робочих місць, насамперед у регіонах ", - зазначив Каськів.

В рамках презентації був також підписаний Меморандум про співробітництво між Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами та Дніпропетровською облдержадміністрацією. Згідно з меморандумом, Держінвестпроект забезпечить співфінансування Національних проектів, що реалізуються в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, на сьогодні в Україні намічені до реалізації такі нацпроекти: в рамках пріоритету "Нова енергія": "LNG термінал" - морський термінал з прийому скрапленого природного газу; "Енергія природи" - будівництво вітрових і сонячних електростанцій. В рамках пріоритету "Нова якість життя": "Доступне житло" - соціальна підтримка населення; "Нове життя - нова якість охорони материнства й дитинства"; "Чисте місто" - сучасні комплекси з переробки ТПВ (твердих побутових відходів); "Якісна вода" - програма забезпечення населення України якісною питною водою; "Відкритий світ" - створення інформаційно-комунікаційної (4G) освітньої мережі національного рівня; "Місто майбутнього" - формування стратегічного плану системи й проектів розвитку міста (пілот - Київ). В рамках пріоритету "Нова інфраструктура": "Повітряний експрес" - залізничне пасажирське сполучення м. Київ - МА "Бориспіль" та злітно-посадкова смуга № 2 МА "Бориспіль". "Розвиток судноплавства по р. Дунай". Пріоритет "Олімпійська надія 2022" - створення спортивно-туристичної інфраструктури.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини