RU

Янукович вимагає припинити тиск на бізнес

24.05.2012, 12:41
Янукович вимагає припинити тиск на бізнес - Фото
Фото: president.gov.ua
Президент України Віктор Янукович зажадав припинити порушення законодавства й тиск на бізнес з боку контролюючих органів. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи засідання ради регіонів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович зазначив, що одна з важливих проблем сьогодні - тиск на бізнес з боку державних органів, які покликані здійснювати охорону порядку і контролюючі функції. "Вони ніяк не повинні перешкоджати розвитку бізнесу, роботі органів місцевого самоврядування. Подібна практика завдає істотної шкоди довірі громадян до держави. Сьогодні, коли ми проводимо масштабні реформи, подібні дії - це провокація і злочин не тільки проти закону, а й проти країни і суспільства ", - сказав він.

Янукович додав, що останнім часом він багато стикався з подібними зверненнями та скаргами громадян. "Я хотів би звернутися до правоохоронців і просив би Генерального прокурора розглянути це питання окремим рядком, проаналізувати скарги від малого та середнього бізнесу, керівникам правоохоронних органів - виїхати в регіони і розібратися по повній програмі", - сказав голова держави.

Про результати виконаної роботи Янукович попросив доповідати особисто йому.

Президент також зазначив, що сьогодні контролюючі органи, зокрема пожежна охорона, санітарно-екологічна інспекція, архітектурні управління, самі бувають порушниками законів. "Я просив би розглянути ці питання, і там, де є порушення закону, негайно це припинити, а порушників покарати. Хочу звернутися до генерального прокурора, щоб все було зроблено в розумних рамках, щоб не було штурмівщини, а підхід був зважений, але конкретизованим ", - зазначив він.

Також голова держави підкреслив, що необхідно привести базу внутрішніх інструкцій правоохоронних і контролюючих органів у відповідність з діючими законами.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини