RU

Янукович повторно ветував зміни до Житлового кодексу

01.12.2011, 16:05
Янукович повторно ветував зміни до Житлового кодексу - Фото
Фото: president.gov.ua
Президент України Віктор Янукович прийняв рішення ветувати Закон №3692-VІ "Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР щодо визначення житлової та загальної площ об'єкту житлової нерухомості".

Як повідомляє прес-служба президента, глава держави вважає неприпустимим сьогодні будь-яке збільшення квартплати і впевнений, що оподаткування квартир, балконів, лоджій повинно відповідати принципу соціальної справедливості.

"Разом з тим закон, що надійшов на підпис, закріплює підходи, при яких багатші верстви населення опиняються у привілейованому стані. Незважаючи на те, що загальна площа нерухомості, яка перебуває у володінні таких громадян, може бути в рази більшою, ніж та, якою володіють незаможні громадяни, площа, з якої сплачується податок, може майже не відрізнятися", - сказано в повідомленні.

Президент України вимагає від уряду внести пропозиції щодо запровадження справедливого підходу при розрахунку квартплати, виходячи з площ квартир, балконів і лоджій.

Глава держави пропонує Верховній Раді відхилити зазначений закон.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада прийняла закон "Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР щодо визначення житлової та загальної площі об'єкту житлової нерухомості", яким уточнюються поняття загальної та житлової площі об'єкта житлової нерухомості, з пропозиціями президента. Попередню версію документа глава держави ветував наприкінці жовтня. Причина - закон передбачав заборону надання в житлових будинках приміщень для потреб виробничого характеру.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини