RU

Янукович "відкрив ворота" для "Повітряного експреса", - Каськів

16.08.2012, 11:23
Янукович
Фото: president.gov.ua
Президент України підписав Закон "Про внесення змін до розділу ХХ" Перехідні положення "Податкового кодексу України (щодо реалізації проектів з будівництва інфраструктурних об'єктів Київського регіону)". Рішення президента дозволить підвищити ефективність реалізації національного проекту "Повітряний експрес". Про це заявив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів.

"Це рішення чекали і ми, і наші китайські партнери. Зі стратегічної точки зору проект "відкриває ворота" для наступних багатомільярдних китайських інвестицій. Успішний початок співпраці стимулює переговори з реалізації трьох інших проектів, на основі нової моделі - без забезпечення державними гарантіями", - зазначив Каськів, якого цитує прес-служба Госінвестпроекта.

Нагадаємо, національний проект "Повітряний експрес" передбачає створення швидкісних пасажирських перевезень між ст. "Київ-Пасажирський" і міжнародним аеропортом "Бориспіль", і розвиток інфраструктури аеропорту. Проектом також заплановано суттєве оновлення рухомого складу і розвиток інших інфраструктурних об'єктів Київської області, зокрема, будівництво "Малої кільцевої дороги".

У 2011 році між Державним підприємством "Дирекція з будівництва та управління національного проекту "Повітряний експрес "та інших інфраструктурних об'єктів Київської області" і Китайською національною машинобудівної інженерної корпорацією СMCEC підписані угоди по реалізації національного проекту "Повітряний експрес". 20 червня 2011 року в присутності президента України та голови Китайської Народної Республіки було підписано кредитну угоду між ДП "Дирекція з будівництва та управління Національним проектом "Повітряний експрес" та іншими інфраструктурними об'єктами Київського регіону та Експортно-імпортним банком Китаю.

Будівництво "Повітряного експреса" оцінюється в $372 млн.

Досьє на Владислава Каськіва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини