RU

Янукович стурбований майбутнім ГТС України

21.12.2011, 15:29
Янукович стурбований майбутнім ГТС України - Фото
Фото: ЕРА
Росія і Європа будують обхідні газові потоки, які девальвують газотранспортну систему України. Про це заявив президент України Віктор Янукович на підсумковій прес-конференції в Києві.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович зазначив, що Україні важко самостійно модернізувати свою газотранспортну систему. "Дуже важко, дуже - це не те слово", - зазначив він.

"У нас є загрози, що ГТС України буде девальвувати і в політичному плані, і в економічному", - зазначив Янукович.

За словами президента, Європа ігнорує зобов'язання Енергетичного співтовариства. "Фактично без нашої згоди приймаються такі рішення (будівництво обхідних потоків, - ред.). А це статутом не передбачено", - наголосив Янукович.
"Україна не може бути спокійна, коли в обхід будуються газопроводи, а країна продовжує платити дискримінаційну ціну за газ", - додав президент.

Янукович повідомив, що Україна пропонує Росії та ЄС створити газотранспортний консорціум, щоб розділити відповідальність за роботу української ГТС між постачальником, транзитером і споживачем газу. "Ми ведемо переговори про збереження обсягів прокачування на існуючому рівні з перспективою збільшення", - сказав глава держави.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини