RU

Янукович схвалив нові правила для перевізників

11.04.2012, 09:32
Янукович схвалив нові правила для перевізників - Фото
ac613b919dc0dbf403ae41a5fa30b9d1.jpg
Президент України Віктор Янукович  підписав Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування міжнародних автомобільних перевезень". Про це повідомляє прес-служба голови держави.

Як повідомлялося, 12 січня цього року президент застосував право вето до цього закону. 22 березня Верховна Рада прийняла его в новій редакції з пропозиціями голови держави.

Зокрема, документ виключає необхідність отримання ліцензії на здійснення перевезень пасажирів та вантажів і визначає для цього перелік дозвільних документів та ліцензійних карток.

Законом вводиться обов'язок власників транспортних засобів, що здійснюють міжнародні автоперевезення, встановлювати контрольні пристрої - тахографи.

Закон забороняє перевезення з третьої країни та (або) в третю країну нерезидентами України без отримання відповідних дозволів.

У документі враховані пропозиції президента щодо внесення відповідних змін до законів "Про дорожній рух" та "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", які уточнюють їх положення щодо обов'язкової наявності ліцензійної картки при здійсненні перевезень автомобільним транспортом тільки небезпечних вантажів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини