RU

Янукович скаржиться: в Одесі вбухали 600 млн. без розуму й голови

21.02.2012, 13:45
Янукович скаржиться: в Одесі вбухали 600 млн. без розуму й голови - Фото
Віктор Янукович
Президент України Віктор Янукович просить чиновників не ображатися, якщо вони повторять помилки одеської влади при реалізації проектів в житлово-комунальній сфері. Про це він заявив, виступаючи на засіданні Ради регіонів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, президент підкреслив, що одеський проект водовідведення, на який була витрачена значна сума, необхідно переробляти. Янукович підкреслив, що одеська ситуація - це приклад для всіх регіонів, розташованих поблизу великих річок чи морів. В результаті допущеної помилки каналізаційні стоки спускаються у водойми.

"У мене були бесіди і з керівниками регіонів, і з керівництвом регіонального розвитку. Я вас попереджаю, шановні колеги, якщо буде повторення такого випадку, як в Одесі, - не ображайтесь. Якщо у вас не вистачає часу розібратися і ви чекаєте, коли президент буде розбиратися, - це погано закінчиться. Другого такого випадку не буде", - зазначив президент.

"Я чекаю від вас відповідального ставлення до використання державних коштів. Майже 600 мільйонів вбухали в цей проект, без розуму, без голови. Зараз додаткові кошти потрібні для того, щоб виправити помилку. Ми це зробимо, виправимо, але повторення цього більше не буде" , - сказав Янукович.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини