RU

Янукович розповів, що потрібно для вступу Митний союз

21.03.2012, 16:53
Янукович розповів, що потрібно для вступу Митний союз - Фото
Фото: president.gov.ua
Для того щоб вступити в Митний союз, Україні потрібно змінити Конституцію або провести референдум. Про це заявив президент України Віктор Янукович в ході зустрічі з главами церков і релігійних організацій.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович зазначив, що до Митного союзу входять три країни - Росія, Білорусь і Казахстан, мають намір вступити Киргизстан і Таджикистан. "Що стосується України, я неодноразово про це публічно говорив, і в цьому колі я хочу, щоб ви мене також почули. Україна за Конституцією не має права входити в організації, у яких є наддержавні регулятори. Ми не маємо права делегувати частину свого суверенітету, за Конституцією не маємо права. Тобто, якщо нам вступати в Митний союз, ми повинні змінити Конституцію, законним способом, в парламенті. Якщо не в парламенті - тоді проводити всенародний референдум, і на референдумі народ повинен визначатися: входити в цей союз чи не входити, делегувати нам наші права чи ні. Це має бути окреме рішення", - сказав він.

Янукович зазначив, що також окремо потрібно приймати рішення про вступ до Європейського союзу. У той же час, за його словами, процедура вступу до Європейського союзу пов'язана з процесом поступової інтеграції. "Це підготовка держави за усіма напрямками стандартів життя 27 країн Європейського союзу", - сказав він. Президент підкреслив, що підготовка в даному напрямку йде.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини