RU

Янукович розкритикував Азарова й назвав міністрів опонентами

23.10.2012, 15:48
Янукович розкритикував Азарова й назвав міністрів опонентами - Фото
Фото: president.gov.ua
Президент України Віктор Янукович виступив з різкою критикою уряду у зв'язку з наміром ввести централізовану видачу дозвільних документів на користування надрами.

"Міністерство екології потягнуло на себе ковдру і хоче замкнути всю дозвільну систему на собі, щоб їхали в Київ і брали дозвіл у Мінекології. Я цього не допущу", - заявив Янукович в Сімферополі на нараді з господарським активом Криму, повідомляє УНІАН.

При цьому голова держави акцентував увагу на персональній відповідальності з даного питання міністра екології Едуарда Ставицького і прем'єр-міністра  Миколу Азарова."Передаю привіт і міністру, і прем'єр-міністру. Якщо така постанова прийнята, ми її скасуємо", - додав Янукович.

Він також заявив, що в Україні йде процес дерегуляції, однак на його шляху стоять чиновники. "Ось тут на першому ряду сидять міністри. Ось ці чиновники є моїми опонентами", - сказав Янукович, звертаючись до залу.

Нагадаємо, 17 жовтня Верховна Рада прийняла закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, в тому числі на місцевому рівні". У розвиток цього закону Кабмін збирався прийняти постанову, яка передбачала закриття регіональних представництв Міністерства екології та природних ресурсів з видачі дозвільних документів на користування надрами.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини