RU

Янукович продовжує нарікати на ціну російського газу

01.11.2011, 11:54
Янукович продовжує нарікати на ціну російського газу - Фото
077e13fd967523324bd5075f941ebe05.jpg
Президент України Віктор Янукович вважає, що висока ціна на російський газ залишається одним із головних ризиків для розвитку економіки України. Про це він сказав сьогодні під час Міжнародних муніципальних слухань "Розвиток незалежного самоврядування на місцевому і національному рівнях".

"Ми поступово витягуємо Україна з економічної прірви, в яку вона скотилася в 2008-2009 роках. Сьогодні Україні вдалося вийти майже на докризовий рівень розвитку. У людей є робота, зарплата, заборгованість по якій поступово скорочується. За останні півтора роки середня зарплата зросла на 800 грн.", - зазначив Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, стабільно зростає ВВП та обсяг промислового виробництва. У той же час, президент наголосив, що існують і істотні ризики для розвитку держави. "Я хочу сказати, що, безумовно, у нас одна з найсерйозніших проблем - це проблема надвисокої ціни на газ, яка впливає практично на всі напрямки економіки України. Це і тарифи на житлово-комунальні послуги, і пряма ціна на газ. Невипадково ми з вами маємо дефіцит Нафтогазу України. Тобто, Нафтогаз сьогодні працює зі збитками і все, що ми робимо ці півтора роки - ми ведемо дуже непросту роботу, щоб знайти вихід з цієї ситуації", - сказав глава держави.

Нагадаємо, напередодні глава правління Газпрому Олексій Міллер зустрівся в Москві з міністром енергетики та вугільної промисловості України Юрієм Бойком. Сторони висловили єдину думку, що Газпром і Україна будуть суворо дотримуватися діючих контрактів на постачання і транзит газу до досягнення нових домовленостей.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини