RU

Янукович про газ для населення: Підвищувати тарифи далі нікуди

21.12.2011, 14:37
Янукович про газ для населення: Підвищувати тарифи далі нікуди - Фото
1352ce9e4581fa06987238d50eddbd2c.jpg
Президент України Віктор Янукович вважає, що держава не може перекладати проблеми ціни на газ виключно на плечі українських споживачів. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович зазначив, що питання ціни на газ є одним з центральних для розвитку держави. "Спадщина, яку ми отримали в 2010 році, для нас дуже важка. Я б хотів, щоб зараз мене почули наші громадяни. Кожен місяць ми платимо майже один мільярд доларів за газ, кожен місяць стоїть питання - де взяти ці гроші. 500 мільйонів ми збираємо з наших споживачів, а ще 500 мільйонів доларів кожен місяць потрібно десь знаходити - або вилучати з фінансової системи, або брати кредити, які лягають тягарем на державний борг", - сказав він.

За словами президента, Україна два роки живе в такому стані. "Що стосується питання тарифів для наших громадян, ми бачимо, що далі підвищувати нікуди. Ми не можемо перекладати цю проблему на громадян, тому ми не стали підвищувати тарифи на 50%, як цього вимагав Міжнародний валютний фонд, але далі так тривати ситуація не може", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини