RU

Янукович поверне ряд місцевих податків і зборів

28.09.2012, 12:35
Янукович поверне ряд місцевих податків і зборів - Фото
57dcef8492e5780e0f0000a9ffbaf39e.jpg
Президент України Віктор Янукович вважає, що окремі місцеві податки і збори необхідно повертати. Про це голлва держави сказав на урочистому зібранні з нагоди 20-річчя створення Асоціації міст України.

"Потрібно розглянути можливість повернення окремих ефективних місцевих податків і зборів. Чому підприємство розташоване в конкретному місті, а податки в місцевий бюджет не платить?", - поставив риторичне питання президент.

Янукович переконаний, що міські ради повинні мати право вводити податки, якщо це буде економічно вигідно. "Відповідні зміни до Податкового кодексу і Бюджетного кодексу повинні бути розроблені спільною робочою групою з мерів, профільних міністерств і відомств, парламентських комітетів", - підкреслив голова держави.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що уряд ДПСУ і Мінфін пропонують ліквідувати пільги з податку на прибуток, посилити контроль за підакцизними товарами та спростити стягнення податкових боргів. Голова ДПСУ вважає, що потрібно провести інвентаризацію кількості податкових пільг.

Нагадаємо також, що однією з передвиборчих обіцянок Януковича на виборах президента в 2010 році було введення "податкових канікул" для малого і середнього бізнесу.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини