RU

Янукович порівняв збитки від аварії на ЧАЕС з ВВП країни

26.04.2013, 13:27
Янукович порівняв збитки від аварії на ЧАЕС з ВВП країни - Фото
09a106a497bdab5406a3ebfe8d4ebb8f.jpg
Економічні збитки Чорнобильської катастрофи до 2015 року - через 30 років після аварії - для України складуть майже $180 млрд. Про це повідомив президент України Віктор Янукович сьогодні під час робочого візиту до зони відчуження.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович зазначив, що сумарні економічні збитки Чорнобильської катастрофи для України до 2015 року складуть $180 млрд. "Ця сума порівнянна з річним ВВП нашої держави", - сказав президент.

Він вважає, що економісти повинні позначити стратегію, яким чином мінімізувати ці збитки. За словами Януковича, позитивні напрацювання в цьому напрямку вже є. "У Київській області діє програма відродження поліських земель. За три роки в два райони області, які серйозно постраждали від аварії, було залучено майже 140 млн.грн. інвестицій", - сказав Янукович.

Голова держави наголосив на необхідності виробити чітку держпрограму щодо майбутнього Чорнобильської атомної електростанції. "Найперше завдання - перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему. У першу чергу мова йде про будівництво нової захисної оболонки, термін придатності якої - близько ста років", - сказав голова держави.
Нагадаємо, сьогодні виповнюється 27 років з дня Чорнобильської катастрофи.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини