RU

Янукович побачив перспективу в газових переговорах з РФ

21.12.2011, 10:41
Янукович побачив перспективу в газових переговорах з РФ - Фото
Фото: president.gov.ua
Президент України Віктор Янукович наголошує, що Україна і Росія надалі повинні поглиблювати співпрацю в газовій сфері. Про це він заявив під час зустрічі з президентом Росії Дмитром Медведєвим, яка відбулася 20 грудня в резиденції Горки.

Як повідомляє прес-служба глави держави, на переконання Януковича, важливо якомога швидше завершити українсько-російські переговори з газових питань. "Дуже важливо, щоб ця робота йшла до завершення. Ми налаштовані ці переговори не просто завершувати, ми налаштовані їх перевести в русло середньострокове - щоб частину питань ми могли вирішити зараз, в цьому році, - і прийняти якісь стратегічні рішення. Надалі, звичайно, нам треба поглиблювати питання співпраці в газовій сфері", - заявив Янукович.

"Мене тішить, що у нас пішло взаєморозуміння, і в результаті є перспектива", - зазначив президент.

Зі свого боку президент Росії також висловився за важливість налагодження співпраці наших країн у газовій сфері. "Існують різні підходи, яким чином налагодити це партнерство. Я вважаю, що вже час це зробити. Це було б вигідно і для російського, і для українського народів. Що стосується конкретних моментів, думаю, ми могли б почати ці переговори... Але надалі цю тему повинні продовжити наші уряди", - сказав Медведєв.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини