RU

Янукович підписав закон про Фонд держмайна

04.01.2012, 16:51
Янукович підписав закон про Фонд держмайна - Фото
24cb017bd7a6b24a0cf20d373c46b0a4.jpg
Президент України Віктор Янукович підписав Закон №4107-VI "Про Фонд державного майна". Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Законодавчим актом визначено правовий статус, організацію, повноваження і порядок діяльності Фонду державного майна України як центрального органу виконавчої влади зі спеціальним статусом, що реалізує державну політику в сфері приватизації, оренди, використання та відчуження державного майна, управління об'єктами державної власності (у тому числі корпоративними правами держави), а також у сфері державного регулювання оціночної діяльності.

За законом, Фонд державного майна є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що реалізує державну політику в сфері приватизації, оренди, використання та відчуження державного майна, управління об'єктами державної власності, в тому числі корпоративними правами держави, а також у сфері державного регулювання оціночної діяльності.

Законом встановлено, що Фонд державного майна очолює голова, який призначається на посаду і звільняється з посади президентом України за згодою Верховної Ради.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла зазначений закон 9 грудня 2011 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини