RU

Янукович підписав Митний кодекс

19.04.2012, 15:31
Янукович підписав Митний кодекс - Фото
140810db2dca833f061bb76da6f3d1fd.jpg
Як повідомляє прес-служба президента, також голлва держави підписав закон № 4496-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Митного кодексу України".

Нагадаємо, депутати прийняли доопрацьований Митний кодекс із пропозиціями президента України 13 березня.

Як повідомив тоді в коментарі журналістам голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік, доопрацьований кодекс повинен вступити в силу через місяць після його підписання президентом. Він також звернув увагу на те, що документ збільшує вартість товарів, які фізособи можуть безмитно ввозити в Україну. "Якщо сьогодні людина може ввести товарів на 200 євро, то за новим кодексом він може ввезти товарів на суму до 1 тисячі євро авіа- або морським транспортом, і до 500 євро - автомобільним транспортом", - сказав він.

Також Хомутиннік звернув увагу на те, що якщо раніше, ввозячи товар на суму до 10 тис.грн., підприємець повинен був сплачувати всі податки, то за новим кодексом вводиться єдина ставка - 10%. Крім цього, визначається, що митниця може тримати вантаж не більше чотирьох годин, якщо всі документи в порядку. Якщо ж у митниці виникають питання, митниця може провести пост-аудит, але вже на території України.

3 листопада 2011 року Верховна Рада прийняла в цілому Закон "Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України". Президент України застосував право вето до нової редакції Митного кодексу. У своїх зауваженнях голова держави пропонує відстрочити вступ в силу нової редакції на рік - до 1 січня 2013 року.

Також президент запропонував знизити межу безмитного ввезення товарів на територію України з 1000 євро до 500 євро для тих фізичних осіб, які в'їжджають на митну територію Україну наземним транспортом, а для авіа- і морського сполучення залишити запропоновані комітетом 1000 євро.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини