Янукович обіцяє продовження програми соціальних ініціатив

19.03.2012, 12:11
Янукович обіцяє продовження програми соціальних ініціатив - Фото
4a816bef1dfc9740866e09da28e4448f.jpg

Президент зазначив, що до держбюджету почали надходити додаткові доходи, тому потрібно справедливо вчинити по відношенню до громадян

Протягом 2012 року соціальні виплати різним категоріям населення будуть поступово збільшуватися. Про це президент України Віктор Янукович сказав в інтерв'ю Російській  газеті, повідомляє прес-служба голови держави.

"До кінця цього року ми поступово будемо збільшувати соціальні виплати. Саме поступово - для того, щоб не зірвати курс, не зірвати інфляцію, не нашкодити", - сказав Янукович, додавши, що ця програма перейде і в 2013 рік.

Президент підкреслив, що програма оголошених ним соціальних ініціатив не є одноразовою акцією. "У 2004 році ... ми збільшили пенсії в 2,5 рази. Мінімальна пенсія тоді була 107 грн., а, значить ми збільшили пенсії - 279 грн. і навіть 40 копійок. І опоненти говорили, що це одноразова акція. А сьогодні у нас прожитковий мінімум 1000, десь 1070 грн.", - сказав Янукович.

За словами президента, сьогодні в державний бюджет країни почали надходити додаткові доходи - а значить потрібно перш за все справедливо вчинити по відношенню до громадян. "Все те, що я запропонував уряду здійснити, звичайно, несе завжди певні ризики, але ми розуміємо, заради чого ми на них йдемо", - підкреслив президент.

Нагадаємо, 7 березня президент України доручив уряду збільшити мінімум на 100 грн. розмір пенсій, почати виплату вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР компенсацій за знеціненими вкладами у розмірі до 1 тис. грн., провести перерахунок страхових виплат інвалідам, зробити кроки з активізації програми доступного житла й ряд інших заходів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев