RU

Янукович обіцяє продовження програми соціальних ініціатив

19.03.2012, 12:11
Янукович обіцяє продовження програми соціальних ініціатив - Фото
4a816bef1dfc9740866e09da28e4448f.jpg
Протягом 2012 року соціальні виплати різним категоріям населення будуть поступово збільшуватися. Про це президент України Віктор Янукович сказав в інтерв'ю Російській  газеті, повідомляє прес-служба голови держави.

"До кінця цього року ми поступово будемо збільшувати соціальні виплати. Саме поступово - для того, щоб не зірвати курс, не зірвати інфляцію, не нашкодити", - сказав Янукович, додавши, що ця програма перейде і в 2013 рік.

Президент підкреслив, що програма оголошених ним соціальних ініціатив не є одноразовою акцією. "У 2004 році ... ми збільшили пенсії в 2,5 рази. Мінімальна пенсія тоді була 107 грн., а, значить ми збільшили пенсії - 279 грн. і навіть 40 копійок. І опоненти говорили, що це одноразова акція. А сьогодні у нас прожитковий мінімум 1000, десь 1070 грн.", - сказав Янукович.

За словами президента, сьогодні в державний бюджет країни почали надходити додаткові доходи - а значить потрібно перш за все справедливо вчинити по відношенню до громадян. "Все те, що я запропонував уряду здійснити, звичайно, несе завжди певні ризики, але ми розуміємо, заради чого ми на них йдемо", - підкреслив президент.

Нагадаємо, 7 березня президент України доручив уряду збільшити мінімум на 100 грн. розмір пенсій, почати виплату вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР компенсацій за знеціненими вкладами у розмірі до 1 тис. грн., провести перерахунок страхових виплат інвалідам, зробити кроки з активізації програми доступного житла й ряд інших заходів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини