RU

Янукович нарікає на популістські закони попередників

02.11.2011, 11:47
Янукович нарікає на популістські закони попередників - Фото
6cadc9cba268d80368ba69176ae67310.jpg
Президент України Віктор Янукович заявляє, що пільги будуть не скорочувати, а впорядковувати і підвищувати. Про це він заявив сьогодні, виступаючи на розширеному засіданні уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович наголосив, що один з негативних моментів, які сьогодні турбують суспільство, це упорядкування пільг. "Ми добре розуміємо і ми повинні говорити про це, говорити людям правду, що в минулі роки незалежності було прийнято велику кількість популістських законів, які не були підкріплені коштами. Ми це з вами знаємо, чи ні? Знаємо авторів цих законопроектів або не знаємо, Микола Янович? А чому ви мовчите? Нам же потрібно сказати людям правду. Якщо прийняли закони і для того, щоб їх виконати, потрібно п'ять таких бюджетів, який у нас сьогодні є ... то скажіть, будь ласка, де цих п'ять бюджетів взяти?", - зазначив президент, звертаючись до прем'єр-міністра Миколи Азарова.

Янукович зазначив, що якщо мова йде про впорядкування пільг, необхідно пояснювати людям, що при цьому пільги не будуть скорочуватися.

"Це означає, що ми ставимо собі за мету незахищені верстви населення захистити і підняти рівень їх захисту. Я вчора Тігіпка запитую: Сергію Леонідовичу, скажіть, ми хоч на один відсоток знизили пільги нашим чорнобильцям і афганцям? Каже - ні, ми підняли рівень", - зазначив президент і поцікавився, наскільки планується підвищити цей рівень в 2012 році.

"На 25%", - відповів Азаров. "Якщо ми будемо щорічно на 25% піднімати рівень захисту незахищених верств населення - це нормальний підхід буде чи ні?", - спитав Янукович.

При цьому, за словами Януковича, зростання економіки планується на 12%. "А на 25% ми піднімаємо рівень захисту - це нормальний підхід?", - додав він.

Президент також зазначив, що якщо влада ставить собі за мету підняти рівень пільг на 25%, це рішення потрібно виконувати.

Нагадаємо, що напередодні президентської кампанії 2010 року Партія регіонів на чолі з її лідером Віктором Януковичем наполягала на ухваленні законопроекту, який передбачає підвищення соціальних виплат.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини