RU

Янукович на зустрічі з Путіним підняв питання Митного союзу

22.10.2012, 16:26
Янукович на зустрічі з Путіним підняв питання Митного союзу - Фото
Фото: ЕРА
Поглиблення співпраці з Митним союзом буде приносити користь українським і російським товаровиробникам. Про це сказав президент України Віктор Янукович на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, зокрема, Путін зазначив, що співпраця Росії та України успішно розвивається як у політичній сфері, міжнародних справах, так і в економіці - зростає товарообіг, відбувається подальша диверсифікація економічних зв'язків.

У свою чергу, Янукович в числі інших питань висловив бажання поговорити про "відносини з Митним союзом". Він висловив думку, що поглиблення співпраці з ТЗ буде приносити користь товаровиробникам двох країн.

Путін зазначив, що питання приєднання до Митного союзу - це суверенний вибір держави, проте нагадав про глибокий ступінь кооперації між Росією та Україною, а також про таку об'єднуючу дві країни сферу, як ринки збуту товарів. "Це настільки важливо для перспектив, як російської, так і української економіки, що це природно - створювати особливі умови для розвитку коопераційних зв'язків", - сказав Путін.

Нагадаємо, днями президент України заявив, що Україна ще не готова відповісти на питання про приєднання до Митного союзу. Україна вивчає діяльність Митного союзу, і тільки після ретельного аналізу результатів його роботи будуть прийматися рішення про подальші форми співпраці із цим об'єднанням, зазначив Янукович.
Як відомо, зараз Україна пропонує співробітництво з Митним союзом за формулою 3 +1, проте Росія вважає такий формат неприйнятним.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини