RU

Янукович має намір продовжувати "покращення життя людей"

24.01.2012, 11:48
Янукович має намір продовжувати
d068f867cd87ae502b4486469d3a9536.jpg
Якісне поліпшення життя людей залишиться пріоритетним напрямком роботи влади в 2012 році. Про це заявив президент України Віктор Янукович в інтерв'ю для спільного проекту The New York Times News Service & Syndicate і Сьогодні Мультимедіа - альманаху "Україна і світ 2012. Глобальна повістка".

"Головний пріоритет - це поліпшення життя людей. Ось чому ми не пішли шляхом економії державних коштів за рахунок людей", - сказав Янукович, якого цитує прес-служба президента.

Глава держави звернув особливу увагу на необхідність підвищення пенсій, оскільки сьогодні в Україні більше половини пенсіонерів отримують пенсії нижче прожиткового мінімуму. "Це неправильно", - сказав він.

"Пенсійна реформа, яку ми прийняли в 2011 році, перш за все, спрямована на поліпшення пенсійного забезпечення, зниження дефіциту Пенсійного фонду, на скорочення колосальної різниці, яка була між найнижчою і найбільшою пенсією: навіть не в десятки, а в сотні разів", - зазначив він.

Президент також зауважив, що незважаючи на складну економічну ситуацію, влада виконала поставлені в 2011 році завдання - було збільшено соціальні виплати, підвищено пенсії і зарплати, скорочено дефіцит бюджету.

Янукович висловив упевненість в тому, що нинішній рік буде продовженням успішної роботи в цьому напрямку. "Упевнений, що 2012 рік принесе позитивні зміни в життя людей і в розбудову нашої держави. Ми дуже уважно підходимо до всіх рішень, щоб вони не призвели до дестабілізації ситуації в країні, передусім - соціальної", - резюмував глава держави.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини