RU

Янукович хоче обговорити з Медведєвим газове питання

27.06.2012, 15:28
Янукович хоче обговорити з Медведєвим газове питання - Фото
Фото: president.gov.ua
Президент України Віктор Янукович хотів би обговорити з прем'єром РФ Дмитром Медведєвим "по-крупному" питання торгово-економічних відносин і газове питання.

"Хотів би з вами обговорити по-крупному ті питання, які для нас є дуже чутливими, перш за все, торговельно-економічні. Звичайно, не приховую, що мене продовжує серйозно хвилювати газова проблема", - сказав Янукович на зустрічі з Медведєвим у Києві в середу, повідомляє
Інтерфакс-Україна.

Президент України також повідомив, що від українсько-російської міждержавної комісії підготовлений "достатній пласт пропозицій", готових до прийняття рішень.

"Я так розумію, що ви приїхали, щоб поставити свій вердикт з тих питань, які ми готуємо на міждержавну комісію", - підкреслив голова української держави.

При цьому він висловив упевненість, що у сторін буде прогрес по всіх напрямах.

Янукович також висловив сподівання, що зустріч російського прем'єра з українським колегою
Миколою Азаровим буде плідною.

"Ми як стратегічні партнери, звичайно, повинні думати над нашими спільними рішеннями в питаннях інтеграції наших економік", - сказав президент.

Медведєв, у свою чергу, висловив готовність обговорити ці питання, включаючи газову проблему, в ході зустрічі з Януковичем і прем'єром України Миколою Азаровим у Києві в середу.

"Зараз дуже важливо рухатися вперед по тих напрямках співробітництва, які ми з вами обговорювали і на президентському, і на урядовому рівні, - питання технологічної кооперації, створення нових виробництв і закінчуючи складними питаннями енергетичного співробітництва, включаючи газову тему. Я впевнений, що ми сьогодні про це поговоримо і, природно, я продовжу цю розмову з прем'єр-міністром Миколою Азаровим", - сказав Медведєв.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини