RU

Янукович: Економічний ефект від Євро поки порахувати неможливо

02.07.2012, 11:28
Янукович: Економічний ефект від Євро поки порахувати неможливо - Фото
Фото: president.gov.ua
Гості Євро-2012 змогли переконатися в тому, що Україна - сучасна європейська держава, і це головний підсумок турніру. Про це заявив президент України Віктор Янукович на зустрічі з президентом Таджикистану Емомалі Рахмоном, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Під час чемпіонату ми, звичайно, переконалися, що вболівальники, які приїхали з усіх країн світу, вони побачили позитивний заряд емоцій. Вони побачили, що Україна - це сучасна європейська держава і тут живе дуже доброзичливий народ. Це головний підсумок Євро-2012" , - сказав Янукович.

Президент України також зазначив, що економічний ефект від проведення Євро-2012 порахувати сьогодні неможливо. "Можна сказати однозначно - це інвестиція в майбутнє", - підкреслив він.

У свою чергу, президент Таджикистану відзначив, що Україна показала високий рівень організованості, зокрема, в питаннях забезпечення безпеки, обслуговування та культури уболівальників. "Я за півроку порівнював те, що було 6 місяців тому (під час офіційного візиту в Україну, - ред.) і зараз. Ми вчора з колегами обговорювали. Вони згодні з таким же думкою, - Україна показала дуже високий рівень організованості, мобільності, дійсно, дуже розвиненої країни, в якій можна провести не тільки такі спортивні заходи на світовому рівні ", - сказав він.

Під час вітання президент Таджикистану запитав Януковича, чи виспався він після фінального матчу Євро-2012, український президент відповів, що він "тренований".

Рахмон також підтвердив своє запрошення Януковичу про офіційний візит до Таджикистану в будь-який зручний час.

Нагадаємо, раніше експерти прогнозували, що в короткостроковій перспективі від проведення Євро-2012 Україна отримає від 300 млн. до 1,5 млрд. євро.

За даними віце-прем'єр-міністра Бориса Колеснікова, в цілому Євро-2012 обійшлося Україні в $5,5 млрд.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини