RU

Янукович доручив місцевим органам влади шукати гроші на реформи

21.02.2012, 12:38
Янукович доручив місцевим органам влади шукати гроші на реформи - Фото
Віктор Янукович (фото - president.gov.ua)
Президент України Віктор Янукович вимагає до кінця 2012 року тарифи на житлово-комунальні послуги привести до економічно обгрунтованого рівня. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи засідання Ради регіонів.

"Я вимагаю, щоб до кінця 2012 року на місцевому рівні тарифи на послуги житлово-комунального господарства були приведені до економічно обгрунтованого рівня", - сказав він, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Президент підкреслив, що чекає від державних регуляторів пропозицій щодо здійснення державної політики, яка позитивно буде сприйматися споживачами. Він також підкреслив, що питання тарифів - це спільна робота держрегуляторів і місцевих органів влади.

"Ми повинні знайти кошти, а головне - механізми оновлення комунальної інфраструктури. Абсолютно очевидно, платежів, які надходять від споживачів, для цього недостатньо. Я вже говорив і ще раз хочу сказати, що нам потрібно використовувати всі механізми, перш за все державно-приватного партнерства і, безумовно, участь держави має бути на цьому етапі суттєвою. Але зростання ролі регіонів, органів самоорганізації громадян, місцевих громад, об'єднань власників - це робота місцевих органів влади", - підкреслив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини