RU

Янукович доручив Клименку прискоритися з поверненням ПДВ

11.11.2011, 16:14
Янукович доручив Клименку прискоритися з поверненням ПДВ - Фото
Клименко отримав перше доручення від Януковича
Державна податкова служба України має активізувати роботу з автоматичного режиму відшкодування податку на додану вартість. Відповідне доручення президент України Віктор Янукович дав голові ДПС Олександру Клименку.

"Оперативне повернення коштів підприємствам реального сектора економіки - запорука економічного розвитку всього бізнес-середовища. Це надважливе питання", - сказав Клименко після зустрічі з Януковичем.

За словами керівника ДПС, глава держави наголосив: податкова служба повинна ефективніше відпрацьовувати ці питання і якісніше проводити роз'яснювальну роботу з платниками податків щодо критеріїв, які дозволяють отримувати автоматичне відшкодування ПДВ.

Згідно з дорученням глави держави, ДПСУ повинна щомісяця аналізувати фактори, що впливають на динаміку автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ та оприлюднювати результати такого аналізу.

Також доручено забезпечувати щомісячне узагальнення інформації щодо здійснення автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ, зокрема, щодо: кількості платників податків, які відповідають встановленим Податковим кодексом Україна критеріям для отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку, та обсягів заявлених ними до відшкодування сум податку, кількості тих з них, яким за результатами камеральних перевірок органів державної податкової служби не здійснено автоматичне бюджетне відшкодування податку, та обсягів заявлених ними сум до відшкодування, а також підстав, за якими таким платникам не здійснено автоматичне бюджетне відшкодування податку; порушень посадовими особами органів ДПС вимог законодавства при проведенні камеральних перевірок платників ПДВ, які відповідають встановленим Податковим кодексом критеріям для отримання автоматичного бюджетного відшкодування такого податку.

Нагадаємо, 8 листопада прем'єр-міністр України Микола Азаров представив нового керівника Державної податкової служби.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини