RU

Янукович доручив Балозі прискорити дерегуляцію в МНС

30.11.2011, 10:46
Янукович доручив Балозі прискорити дерегуляцію в МНС - Фото
Від Балоги чекають законопроект щодо дерегуляції до 15 грудня
Президент України Віктор Янукович вимагає до 15 грудня завершити розробку і подати для внесення главою держави в якості невідкладного законопроекту щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері пожежної та техногенної безпеки. Про це сказано в дорученні президента "Щодо деяких питань дерегуляції" від 29 листопада.

Зокрема, глава держави вимагає від міністра з питань надзвичайних ситуацій Віктора Балоги та міністра юстиції Олександра Лавриновича передбачити в законопроекті визначення організації і повноважень органів пожежної та техногенної безпеки, пожежного нагляду (контролю).

Також доручено передбачити можливість початку роботи новостворених підприємств на підставі подання декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки без отримання відповідного дозволу.

Законопроект повинен передбачати проведення органами пожежної та техногенної безпеки планових та позапланових перевірок виключно суб'єктів господарювання, які використовують незадекларований об'єкт нерухомості або у разі анулювання реєстрації відповідної декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки, а також суб'єктів господарювання, які використовують об'єкти з високим ступенем ризику, та бюджетних установ.

Крім того в документі повинна бути норма, яка позбавляє органи пожежної та техногенної безпеки права своїм рішенням припиняти чи забороняти роботу підприємств, окремих виробництв, виробничих ділянок, агрегатів, експлуатацію будівель, споруд, окремих приміщень.

Також повинна бути передбачена відповідальність за ненадання інформації, надання неправдивої інформації органам пожежної та техногенної безпеки щодо відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки.

Нагадаємо, раніше урядовий уповноважений з дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський попросив прем'єр-міністра Миколи Азарова дати доручення, спрямовані на активізацію реформування регуляторного поля, яке належить до сфери управління МНС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини