RU

Янукович доручив Азарову зайняти безробітних

06.09.2012, 13:12
Янукович доручив Азарову зайняти безробітних - Фото
Фото: azarov.ua
Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів підготувати комплексну програму щодо поліпшення ситуації із зайнятістю населення. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи засідання Комітету з економічних реформ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович уточнив: "Я доручаю уряду протягом місяця підготувати комплексну програму вирішення проблеми зайнятості та стимулювання створення нових робочих місць".

На думку голови держави, в такій програмі потрібно врахувати особливості працевлаштування різних категорій громадян за соціальним статусом, місцем проживання та віком. "Ключова вимога - програма має містити чіткі критерії успішності. Потрібно ставити конкретні програми по кожній категорії безробітних", - сказав він.

Нагадаємо, в серпні президент підписав новий Закон "Про зайнятість населення". Згідно із цим документом, в Україні з метою стимулювання зайнятості документом запроваджується механізм компенсаційних виплат, пов'язаних з витратами зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування для роботодавців при працевлаштуванні громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, та суб'єктів малого підприємництва за умови створення нових робочих місць та працевлаштування на них безробітних.

За словами віце-прем'єра Сергія Тігіпка, закон про зайнятість відрізняється комплексним підходом до підвищення рівня працевлаштування українців. "Цим законом ми вирішуємо три проблеми. По-перше, впроваджуємо стимули для роботодавців, щоб їм було вигідно створювати робочі місця. По-друге, практично даємо путівку у життя молодим. І, по-третє, закон підтримує людей зрілого віку, яким складно конкурувати на ринку праці ", - зазначив Тігіпко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини