RU

Янукович доручив Азарову почати глобальний перерахунок пенсій

07.03.2012, 11:25
Янукович доручив Азарову почати глобальний перерахунок пенсій - Фото
Фото: прес-служба президента України
Президент Віктор Янукович доручив 1 травня 2012 перерахувати пенсії, а також збільшити пенсії військовослужбовцям та виплати учасникам війни. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи розширене засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович звернув увагу на те, що ті, хто вийшов на пенсію до 2008 року, виявилися в невигідних умовах, ніж ті, хто вийшов на пенсію пізніше. "Я доручаю уряду провести поетапний перерахунок пенсій вже з 1 травня цього року. Майже дев'ять мільйонів пенсіонерів, які вийшли на пенсію до 2008 року, повинні додатково отримати в середньому по 100 гривень", - сказав він.

При цьому президент нагадав, що пенсії військовослужбовців не перераховувалися з 2008 року, і пенсії тих, хто завершив службу п'ять років тому, в півтора-два рази менше, ніж пенсії тих, хто залишає службу зараз. "Такий розрив між пенсіями потрібно поетапно ліквідувати. Необхідно вже з 1 липня, тобто з другого півріччя, передбачити підвищення пенсій військовослужбовцям за вислугу років у середньому на 165 гривень", - сказав він.

Рівень доплат до пенсій учасників війни, за словами президента, повинен вирости в травні від 30 до 50%. Крім цього, за його словами, слід приділити увагу інвалідам війни. "У 2012 році теж додатково до передбаченого бюджетом збільшення їх пенсій потрібно підвищити інвалідам війни разову допомогу до свята Перемоги. В залежності від групи інвалідності вона повинна скласти від 1720 гривень до 2200 гривень. Це вдвічі більше, ніж торік", - сказав він .

Янукович зазначив, що слід збільшити виплати і членам сімей померлих інвалідів війни - з травня по грудень вони повинні вирости в середньому на 119 гривень. Крім цього, необхідно збільшити страхові виплати працівникам на небезпечних виробництвах, - такий перерахунок він доручив провести з квітня.

"Уже в цьому році 190 тисяч осіб, переважно співробітники галузей з високим рівнем травматизму, отримають додатково в середньому по 500 гривень", - зазначив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини