RU

Янукович дав завдання Азарову:місце в топ-100 за легкістю бізнесу

25.12.2012, 13:47
Янукович дав завдання Азарову:місце в топ-100 за легкістю бізнесу - Фото
0f120685ebc9837c13479003c67dc10f.jpg
Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру  Миколі Азарову вивести Україну в топ-100 країн за легкістю ведення бізнесу. Про це він сказав в ході засідання Ради регіонів, - передає кореспондент ЛБІ.

Президент зазначив, що дерегуляція та спрощення роботи бізнесу мають стати пріоритетом роботи для влади в наступному році. "Ставлю уряду завдання, щоб бізнес реально відчув зменшення тиску контролюючих органів, а Україна в цілому значно поліпшила свій рейтинг в оцінці легкості ведення бізнесу і увійшла в ньому в сотню кращих країн світу", - сказав він.

Янукович додав, що за останній рік було прийнято низку законодавчих актів, які спрощують процедури ведення бізнесу, але на практиці вони не завжди працюють. "Потрібно підходити до цих питань дуже принципово. Повірте, не потрібно чекати, поки ми почнемо на цю тему жорстку розмову з виконавцями", - сказав голова держави.

Янукович доручив прем'єру разом з секретарем Ради регіонів Іриною Акімовою та головами місцевих адміністрацій проаналізувати, чому ці закони не працюють.

Нагадаємо, за останній рік Україна піднялася на 15 пунктів в рейтингу Doing Business-2013 (Ведення бізнесу-2013). Наша країна посіла 137-е місце. Україна розташувалася між Лесото (136) і Філіппінами (138). Рейтинг складено Всесвітнім банком і Міжнародною фінансовою корпорацією.

Найсприятливіші умови для ведення бізнесу вже традиційно відзначені в Сінгапурі. У п'ятірці також Гонконг, Нова Зеландія, США і Данія. На останньому 185-му місці опинилася ЦАР.

Грузія зайняла найвищу позицію серед країн колишнього СРСР (зростання з 16-го на 9-е місце). Росія зайняла 112-е місце. Нижче України розташувалися Таджикистан (141-е місце) і Узбекистан (154-е місце).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини