RU

Янукович чекає від Туреччини конкретних проектів

13.09.2012, 15:23
Янукович чекає від Туреччини конкретних проектів - Фото
e22c27b5b5e9154706389bbf10b1a02c.jpg
Україна і Туреччина повинні активно працювати над наповненням своїх двосторонніх відносин конкретними проектами, вигідними для обох держав. Про це заявив президент України Віктор Янукович на Другому засіданні українсько-турецької Стратегічної ради високого рівня, яке проходить у Києві.

"Тільки що ми завершили нашу зустріч з паном прем'єр-міністром (у форматі "віч-на-віч"), де детально обговорили весь комплекс актуальних питань двостороннього співробітництва. Ми готові продовжити працювати з членами Стратегічної ради", - сказав Янукович, якого цитує прес-служба голови держави.

Президент підкреслив, що останнім часом співпраця між Україною та Туреччиною суттєво пожвавилася. "Цей прогрес відзначається практично в усіх напрямках, які становлять фундамент наших відносин", - підкреслив він.

За словами Януковича, відповідні міністерства і відомства провели значну роботу для зміцнення, зокрема, торговельно-економічних зв'язків. "Головне наше завдання - не лише задекларувати, але і по-справжньому наповнити відносини конкретними проектами", - підкреслив голова держави.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини