RU

Янукович буде звільняти чиновників за невиконання його обіцянок

19.04.2012, 16:29
Янукович буде звільняти чиновників за невиконання його обіцянок - Фото
7557a64b78e0e051af6cf78058d55cc7.jpg
Відкриваючи засідання керівної ради Комітету економічних реформ, Віктор Янукович зазначив, що важливим кроком для реалізації соціальних ініціатив стало прийняття змін до державного бюджету. "Ми з вами практично отримали реальний механізм виконання цієї програми і фінансовий ресурс", - сказав голова держави, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Янукович нагадав, що завдяки цим змінам змінами встановлено новий розмір допомоги інвалідам війни, збільшені розміри гарантованого прожиткового мінімуму при розрахунку соціальної допомоги для осіб, які втратили працездатність та інвалідів. Також, за його словами, передбачено кошти для поліпшення медичного обслуговування громадян, інвалідність яких пов'язана з чорнобильською катастрофою, підвищені страхові виплати для людей, які постраждали від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, передбачені ресурси для продовження виплат знецінених вкладів, а також для механізму здешевлення вартості іпотечних кредитів.

"Безумовно, контроль виконання всіх цих рішень, рядки виконання всіх запланованих заходів повинні бути у кожного виконавця особистим зобов'язанням. Особистим. Кожен керівник, хто з цим завданням не впорається, отримає, як кажуть, рішення, йти займатися іншими справами. Тому, я попереджаю вас, там, де є затримки сьогодні будь-які, давайте, наздоганяйте. Жодного дня не повинно бути затримки. Ні дня ", - сказав він.

Нагадаємо, 12 квітня Верховна Рада проголосувала за зміни до бюджету, які, зокрема, передбачають, що на виконання ініціатив Януковича буде направлено 18,2 млрд.грн., ще 6,15 млрд.грн. пропонується направити на компенсацію вкладів Ощадбанку СРСР.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини