RU

Янукович збирається зменшити надхмарні пенсії

17.02.2011, 16:55
Янукович збирається зменшити надхмарні пенсії - Фото
a747d6eb68b9be43396ece19084d689c.jpg

Янукович збирається зменшити надхмарні пенсії
Президент України Віктор Янукович вважає, що реалізація пенсійної реформи забезпечить перехід до справедливого нарахування пенсій. Про це глава держави сказав сьогодні в Одесі під час розширеного засідання Одеського регіонального комітету з економічних реформ.

Як повідомляє прес-служба Президента України, В.Янукович зазначив, що минулого року владі вдалося виконати взяті на себе соціальні зобов'язання щодо підвищення рівня зарплат і пенсій. Безумовно, визнав Президент, поки що це зроблено не на тому рівні, як хотілося б.

"На жаль, поки що немає такої змоги, але пенсійна реформа нам дозволить все-таки перейти до системи справедливих пенсій, прибрати ті надхмарні пенсії, які виплатилися. Не буде такого, щоб максимальна пенсія була в країні 60 тисяч гривень, а мінімальна - 600. Немає жодної країни у світі, щоб була така несправедливість щодо людей. Тому сьогодні ми закладаємо максимальну пенсію в межах 7,5-8,5 тисяч гривень. Вчора почалися дебати у Верховній Раді", - зазначив він.

Глава держави також впевнений, що рівень мінімальної пенсії повинен бути збільшений. "І пенсійна реформа має бути спрямована на те, щоб кожний пенсіонер мав змогу жити нормально у нашій країні. Збільшити пенсії, зарплати, - це той шлях, яким ми також будемо йти", - наголосив Президент.

Водночас В.Янукович додав, що цього неможливо досягнути без зростання економіки. "Зростання економіки, оптимізація державних витрат - це дасть нам змогу подолати ті проблеми, які у нас є", - наголосив глава держави.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини