RU

Янукович збирається почати земельну реформу

19.10.2010, 16:30
Янукович збирається почати земельну реформу - Фото
48eb2c4c4110133e53eebd2c43f71c8f.jpg

Янукович збирається почати земельну реформу

Президент України вважає, що країні необхідна земельна реформа. Про це Віктор Янукович заявив сьогодні під час виступу на засіданні Регіонального комітету з економічних реформ у м. Рівне.

"Я ініціюватиму найближчим часом земельну реформу, яка повинна встановити прозорість продажу землі, справедливі ціни", - сказав Президент, наголошуючи, що механізм ціноутворення на землю повинен бути ринковим.

Глава держави також висловився за доцільність проведення громадських слухань з питань земельної реформи, висловивши надію, що відповідна ініціатива також почне реалізовуватися вже найближчим часом.

Звертаючись до керівників місцевої влади, глава держави акцентував їхню увагу на важливості організації у регіонах системи допомоги інвесторам, завдяки якій вони могли б швидко пройти процедури реєстрації, купувати землю під будівництво і отримувати на відповідних ділянках усі необхідні комунікації.

"Ми з вами свідомо, крок за кроком, повинні рухатися вперед, шляхом модернізації нашої країни", - сказав В.Янукович. У цьому контексті Президент особливо наголосив на важливості ефективної боротьби з корупцією.

На думку глави держави, йдеться про "купку чиновників, що створили систему, яка сьогодні принижує нашу країну і не дає їй розвиватися". "З цим треба покінчити і на місцях, і в центрі", - резюмував В.Янукович.

Нагадаємо, раніше Президент України заявляв, що вже підготовлений пакет законів з регулювання ринку землі і він розраховує, що у кінці цього або на початку наступного року вони будуть прийняті.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини