RU

Янукович зберіг "упрощенцям" стару систему

02.12.2010, 16:45
Янукович зберіг
e2fbd835a44e8bb32a7ef190a57f38ef.jpg

Янукович зберіг "упрощенцям" стару систему
Президент України Віктор Янукович вважає необхідним зберегти нинішню спрощену систему оподаткування, обліку і звітності суб'єктів малого підприємництва. Про це сказано у поправках глави держави до Податкового кодексу, переданих у Верховну Раду.

Як повідомляє прес-служба Президента України, В.Янукович зазначає, що запропонований Кодексом підхід не вирішує проблем, а навпаки, створює умови для нових, обмежуючи обсяг і зміст прав осіб, які обирають спрощену систему оподаткування.

"Вводячи істотні зміни у застосуванні спрощеної системи оподаткування, Кодекс не встановлює належних гарантій захисту прав фізичних осіб - платників єдиного податку в перехідний (трансформаційний) період", - сказано в зауваженнях Президента.

Так, для суб'єктів спрощеної системи оподаткування, які повинні пристосуватися до Кодексу нових правил ведення обліку, що впроваджується, не врегульовані питання, наприклад, обмеження частоти перевірок, водночас передбачений недостатній період часу (лише півроку) для застосування штрафних санкцій на рівні, що не має кримінального характеру, зазначає глава держави.

Отже, на думку Президента, відповідними положеннями Кодексу порушуються норми Конституції України щодо гарантування права на підприємницьку діяльність, забезпечення державою захисту конкуренції в підприємницькій діяльності (стаття 42), щодо недопущення обмеження, змісту і обсягу прав і свобод при прийнятті нових законів (стаття 22).

"Щоб уникнути таких ризиків вважаю необхідним зберегти спрощену систему оподаткування, обліку і звітності суб'єктів малого підприємництва", - наголосив глава держави.

У ці хвилини Верховна Рада розглядає поправки Президента України до Податкового кодексу.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини