RU

Янукович запропонував Раді збільшити розмір допомоги при народженні дитини

30.12.2010, 14:11

Президент України Віктор Янукович пропонує Верховній Раді збільшити загальний розмір допомоги при народженні дитини та розмір одноразової виплати такої допомоги. Відповідний законопроект "Про внесення змін до Закону "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" відносно виплати допомоги при народженні дитини" зареєстровано в парламенті 28 грудня 2010 року.

Законопроектом пропонується статтю 12 Закону "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" викласти в новій редакції, яка передбачає збільшення як загального розміру допомоги при народженні дитини, так і розміру одноразової виплати такої допомоги.

"Допомога при народженні дитини буде надаватися в сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму на дітей, віком до 6 років, - на першу дитину; кратної 60 розмірам прожиткового мінімуму, - на другу дитину; кратної 120 розмірам прожиткового мінімуму, - на третю і кожну наступну дитину", - зазначається в пояснювальній записці до законопроекту.

Проектом також передбачається збільшення терміну, протягом якого будуть здійснюватися щомісячні виплати допомоги при народженні дитини (на першу дитину - протягом 24 місяців, на другу дитину - протягом 48 місяців, на третью і кожну наступну дитину - протягом 72 місяців).

Якщо закон буде прийнято, він набере чинності з 1 січня 2011 року.

Нагадаємо, держбюджетом на 2011 рік прожитковий мінімум на дітей віком до 6 років встановлено: з 1 січня - 816 грн., з 1 квітня - 832 грн., з 1 жовтня - 853 грн., з 1 грудня - 870 грн.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини