RU

Янукович запропонує французам участь у модернізації ГТС

07.10.2010, 13:25
Янукович запропонує французам участь у модернізації ГТС - Фото
182b2298ebf91ccd9768648be06a5ec3.jpg

Янукович запропонує французам участь у модернізації ГТС

Президент України Віктор Янукович під час свого візиту у Францію 7-8 жовтня обговорить проект модернізації газотранспортної системи України, до участі в якому будуть запрошені французькі компанії. Про це повідомив заступник глави Адміністрації Президента Андрій Гончарук.

Як повідомляє прес-служба глави держави, у рамках візиту заплановані перемовини Президента України з Президентом Французької Республіки Николя Саркозі, Прем'єр-міністром Франції Франсуа Фійоном і главою Національних зборів Бернаром Аккуає. Також заплановано зустріч з представниками ділових кіл Франції і виступ у Французькому інституті міжнародних відносин.

За словами А.Гончарука, особлива увага під час перемовин глав держави буде приділена створенню умов для притоки інвестицій в Україну.

"Значні перспективи для співпраці Україна бачить у таких стратегічних сферах, як енергетика, транспорт, авіакосмічна галузь, будівництво доріг, аграрний сектор, військово-технічний сектор", - сказано у повідомленні.

Окремий акцент під час перемовин буде зроблено на проекті модернізації газотранспортної системи України, до участі в якій будуть запрошені французькі компанії.

Крім того, під час візиту Президента України у Францію передбачається підписати ряд двосторонніх документів, зокрема, Дорожню карту українсько-французьких відносин на 2011-2012 року і Угоду між Кабінетом Міністрів України і Урядом Французької Республіки про взаємодопомогу і співпрацю в сфері цивільного захисту населення.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини