RU

Янукович запланував на 2011 рік ще одну реформу

24.01.2011, 14:35
Янукович запланував на 2011 рік ще одну реформу - Фото
2ad65af5ca4b11c759fe12f719dbbf2b.jpg

Янукович запланував на 2011 рік ще одну реформу
Президент України Віктор Янукович запропонував у перелік реформаторських пріоритетів на 2011 рік внести реформу моделі управління регіональним розвитком. Про це він сьогодні заявив під час засідання Ради регіонів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, В.Янукович зазначив, що саме ефективна регіональна політика стане засобом посилення наших економічних реформ і максимального наближення їхніх результатів до кожної людини. "Тому я пропоную до переліку реформаторських пріоритетів на 2011 рік внести реформу моделі управління регіональним розвитком", - наголосив глава держави.

"Фактично йдеться про нову регіональну політику, яка покликана об'єднати завдання економічної реформи і модернізації країни із завданнями розвитку регіонів. Безперечно, розвиток регіонів має бути забезпечений фінансовий. Завдання фінансового посилення регіонів вже знайшла своє відображення і у новій редакції Бюджетного кодексу, і у Податковому кодексі України", - резюмував він.

"Водночас я наполягаю на тому, щоб фінансування стратегічних проектів регіонального розвитку і міжрегіональної співпраці здійснювалося через окремий фонд - Державний фонд регіонального розвитку. Подібні функції повинні бути покладені і на Державний фонд регіонального розвитку, а його діяльність врегульована окремим спеціальним законом України", - наголосив Президент.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини