RU

Янукович впевнений, що незабаром Україна сама себе нагодує

04.08.2011, 17:25

Україна наповнить внутрішній ринок власною сільськогосподарською продукцією. Про це заявив президент України Віктор Янукович під час ознайомлення з ходом будівництва логістичного центру зі сховищем свіжих овочів і фруктів в місті Каховка Херсонської області.

"Дуже скоро прийде час, коли український ринок буде насичений вітчизняною продукцією, частину якої ми будемо експортувати", - наголосив Янукович, якого цитує прес-служба глави держави.

Будівництво цього центру Янукович назвав одним з прикладів того, як здійснюється модернізація країни. "Так вся Україна будуватиметься і перебудовуватиметься", - зазначив президент України.

"Це сховище - одна зі складових логістичної системи, яку ми повинні збудувати в Херсонській області і яка створить умови для вирощування врожаю, його зберігання і реалізації", - додав президент. Він наголосив, що таким чином буде створений "повний цикл виробництва - від підготовки якісного насіння, розсади - до вирощування добірного кінцевого продукту".

Глава держави назвав цей проект гарним прикладом успішного державно-приватного партнерства. "Шлях обрано правильно. Потрібна воля, скоординована робота всіх учасників цього процесу - і влади, і підприємців", - наголосив Янукович.

На думку президента, те, що він сьогодні побачив на Херсонщині, дає впевненість в гарних перспективах області. "Зараз тут ми маємо перші приклади, перші "блискавки" надії, що Херсонщина почала підійматися. І якщо ми будемо дотримуватися політики розвитку з року в рік - зростання економіки, поліпшення якості життя людей, це, безумовно, приведе до того, що регіон буде квітнути", - наголосив Янукович.

Довідка. Будівництво логістичного центру зі сховищем свіжих овочів і фруктів ведеться в м. Каховка. Центр буде здійснювати оптові закупівлі, зберігання, обробку, часткову переробку і переупаковку овочевої продукції. Перша черга логістичного центру вже готова прийняти урожай в об'ємі 50 тис. тонн, що, зі слів інвесторів будівництва, зробить сховище найбільшим в країнах СНД і Центральної і Східної Європи. Завершення всього комплексу будівельних і пусконалагоджувальних робіт заплановано на серпень 2012 року. Після завершення будівництва в центрі одночасно можна буде зберігати більше 200 тис. тонн овочів. Це сховище стане найбільшим в світі, стверджує замовник будівництва, генеральний директор компанії "Грін Тім", президент компанії "Чумак" Карл Стурен.

Агропромисловий комплекс: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини