RU

Янукович визнав: влада випробовувала терпець людей

25.02.2011, 15:55
Янукович визнав: влада випробовувала терпець людей - Фото
062321e12a29afd7eb65b06297141366.jpg

Янукович визнав: влада випробовувала терпець людей

Президент України Віктор Янукович вважає, що у 2010 році влада випробовувала терпіння людей. Про це глава держави заявив у межах проекту "Розмова з країною".

В.Янукович зазначив, що 2010 рік був для України дуже важким, і влада перевіряла свої сили. "Так, може бути і не добре буде сказано з мого боку, але ми випробовували терпіння людей… Я розумію, що кредит довіри до влади дуже маленький. Але і я, і моя команда розуміємо, що чим швидше ми пройдемо реформи, які пройти завжди боляче, тим буде краще", - зазначив Президент України.

"Коли ми оголошували реформи, я дивився людям в очі і казав - і сьогодні кажу тільки правду - без цього не можна. У нас немає інших варіантів. Ми зобов'язані реформувати нашу країну, модернізувати. Тільки так ми зможемо підняти економіку і поліпшити життя людей. Але терпіння не буває вічним, я це також чудово розумію", - сказав В.Янукович.

Глава держави також наголосив, що 2011 рік влада піде шляхом поглиблення реформ. "До кінця цього року реформи практично торкнуться всіх напрямів життєдіяльності нашої країни. Ми цього року намітили у 21-ому напрямі почати реформи", - зазначив В.Янукович.

За словами глави держави, "ми вибираємося з цього болота". "Однозначно, що у 2012 році ми відчуємо вже позитив від цих реформ", - наголосив В.Янукович.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини