RU

Янукович визнав недосконалість Податкового кодексу

23.06.2010, 11:10

Проект Податкового кодексу вимагає серйозної доопрацювання, і в нинішньому вигляді не має достатньої підтримки у парламенті. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час виступу на відкритому засіданні уряду.

"Сьогодні триває робота над Податковим кодексом. Позиція чітка: Податковий кодекс має бути не для податківців, а для промисловості, бізнесу, для людей. Вважаю, що Податковий кодекс у сьогоднішньому вигляді не є збалансованим і потребує серйозного доопрацювання. І я впевнений у тому, що на сьогоднішній день у нього немає достатньої підтримки у парламенті", - сказав В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Президента, робота над проектами Податкового і Бюджетного кодексів має бути продовжена з тим, щоб максимально балансувати два ці документи.

"Скільки для цього треба буде часу - ми побачимо. Треба робити швидко, узгоджувати з громадськими організаціями, провести громадські слухання, прислухатися до підприємців і після цього його приймати", - зазначив він.

В.Янукович також послався на міжнародну практику, яка свідчить про те, що Податковий і Бюджетний кодекси неможливо балансувати відразу. "Потім життя покаже, які ми будемо робити поправки, зміни. Це обов'язково буде, незалежно від того, як би якісно ми його не підготували", - додав він.

Нагадаємо, 17 червня Верховна Рада прийняла за основу урядовий проект Податкового кодексу N6509. "За" проголосували 247 народних депутатів.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини