RU

Янукович визначив курс реформ на 2011 рік

13.12.2010, 17:25
Янукович визначив курс реформ на 2011 рік - Фото
9705808f12318675df4d47a6e05fc1b2.jpg

Янукович визначив курс реформ на 2011 рік
Кабінет Міністрів України і Комітет з економічних реформ готують Національний план дій з реформ на 2011 рік. Про це повідомив сьогодні Президент України Віктор Янукович під час засідання Ради регіонів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, глава держави зазначив, що майбутній План має забезпечувати подальше стимулювання розвитку підприємництва і поліпшення ділового клімату в Україні. "Я маю на увазі лібералізацію умов ведення бізнесу, максимальне зниження обтяжуючих процедур, впровадження чіткої відповідальності державних регуляторних і силових структур", - пояснив він.

Крім того, за словами В.Януковича, повинна бути сформована якісно нова регуляторна система, що базується на принципах взаємної відповідальності влади і бізнесу. "Така система повинна забезпечити комплексний захист прав і безпеку споживачів, дотримання культури сплати податків, жорстке дотримання вимог господарського законодавства. Тільки у цьому випадку в Україні працюватиме ефективне конкурентне середовище", - додав він.

Також В.Янукович наголосив, що система спрощеного оподаткування підприємців вже найближчим часом повинна стати "предметом окремої розмови" влади. "З неї потрібно виключити ті схеми оптимізації, як-то кажуть, податків, які дискредитують її прогресивність, економічну і соціальну ефективність", - наголосив глава держави.

Крім того, В.Янукович акцентував на необхідності глибокого реформування природних і інфраструктурних монополій, зокрема, в енергетиці, вугільній галузі, нафтогазовому секторі, транспорті.

Крім того, за словами глави держави, у Плані має бути передбачено реформування АПК. "Фахівці відмінно розуміють, що гаяння часу з впровадженням повноцінного ринку землі значною мірою викликане незавершеністю земельної реформи. Треба швидко, але, враховуючи високу суспільну чутливість у цій сфері, точно і зважено завершити становлення і оформлення прав власності на землю", - зазначив він.

Окремо глава держави відзначив реформу у ЖКГ. "Це сфера, де громадяни зможуть вже у найближчій перспективі відчути поліпшення умов життя. Реформи повинні максимально спростити зв'язок між тими, хто надає і тими, хто отримує послуги і забезпечити раціональне господарювання комунального господарства", - вважає Президент України.

В.Янукович також наголосив на необхідності проведення комплексних реформ у соціальній сфері, насамперед, пенсійної реформи, реформи охорони здоров'я.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>

Наталія Тарасовська


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини