RU

Янукович вимагає встановити економічно обгрунтовані тарифи на ЖКГ

18.07.2011, 17:31
Янукович вимагає встановити економічно обгрунтовані тарифи на ЖКГ - Фото
0f3e4108866416c36e0955504547de93.jpg

Янукович вимагає встановити економічно обгрунтовані тарифи на ЖКГ
Президент України Віктор Янукович вимагає від Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України оперативно встановити економічно обгрунтовані тарифи на житлово-комунальні послуги. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Основне завдання: комунальні тарифи в Україні повинні бути справедливими. Тарифи не повинні залежати від стану справ в державі. Люди повинні знати, за що платять, платити своєчасно. Але при цьому треба забезпечити відповідну якість послуг", - заявив голова Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України Валерій Саратов після зустрічі з президентом України в Криму.

Зі слів Саратова, глава держави визначив стислі терміни для розгорнення повноцінної роботи Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг і аналізу діючих тарифів ЖКГ по всій країні. "Поставлено дуже жорсткі терміни. Президент сказав, що йдеться про вкрай важливе питання", - зазначив Саратов.

Глава держави також доручив Національній комісії провести спільну і узгоджену політику з Міністерством регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України і визначити перспективи реформування галузі.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини