Янукович вимагає встановити економічно обгрунтовані тарифи на ЖКГ

18.07.2011, 17:31
Янукович вимагає встановити економічно обгрунтовані тарифи на ЖКГ - Фото
0f3e4108866416c36e0955504547de93.jpg

Глава держави також доручив Національній комісії провести спільну і узгоджену політику з Міністерством регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України і визначити перспективи реформування галузі

Янукович вимагає встановити економічно обгрунтовані тарифи на ЖКГ
Президент України Віктор Янукович вимагає від Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України оперативно встановити економічно обгрунтовані тарифи на житлово-комунальні послуги. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Основне завдання: комунальні тарифи в Україні повинні бути справедливими. Тарифи не повинні залежати від стану справ в державі. Люди повинні знати, за що платять, платити своєчасно. Але при цьому треба забезпечити відповідну якість послуг", - заявив голова Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України Валерій Саратов після зустрічі з президентом України в Криму.

Зі слів Саратова, глава держави визначив стислі терміни для розгорнення повноцінної роботи Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг і аналізу діючих тарифів ЖКГ по всій країні. "Поставлено дуже жорсткі терміни. Президент сказав, що йдеться про вкрай важливе питання", - зазначив Саратов.

Глава держави також доручив Національній комісії провести спільну і узгоджену політику з Міністерством регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України і визначити перспективи реформування галузі.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Истории "Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам