RU

Янукович вимагає від уряду реформи податкової служби

30.11.2010, 15:35
Янукович вимагає від уряду реформи податкової служби - Фото
07b6f6fa714a7080a19b64bdda190705.jpg

Янукович вимагає від уряду реформи податкової служби
Президент України Віктор Янукович вимагає від уряду провести реформу податкової служби з метою забезпечення прозорої роботи, недопущення адміністративного свавілля і зловживань. Про це сказано у заяві глави держави щодо вето на Податковий кодекс.

Як повідомляє прес-служба Президента України, В.Янукович, зокрема, зазначив, що за час підготовки і обговорення Податкового кодексу він неодноразово наголошував, що цей документ зачіпає такі чутливі теми, як права і свободи людей, їхню захищеність від свавілля чиновників. "Я розділяю стурбованість людей тим, що у цьому проекті істотно обмежені права підприємців, непомірно посилена роль податкової адміністрації", - зазначив глава держави.

За його словами, корупція, бюрократизм, політичний егоїзм і пустопорожня демагогія створили величезне провалля між владою і суспільством. "Дискусія, яка розвернулася навколо Податкового кодексу, засвідчила, яким непростим є процес модернізації країни. Абсолютна більшість громадян України усвідомлює необхідність якісних змін у нашому житті. Ми єдині у прагненні зробити державу сильною і справедливою, підвищити добробут людей. Ми йдемо шляхом реформ, який пройшли усі розвинені країни світу. І починається він з наведення порядку в економіці, у фінансах країни. Це є заставою і гарантією успішності всього процесу реформування держави", - сказано у заяві.

"У нас немає іншого виходу, як подолати тіньову економіку. Вона породжує корупцію, створює загрозу демократичним правам і свободам, не дає змоги Україні посісти гідне місце у цивілізованому світі", - наголосив В.Янукович.

Нагадаємо, сьогодні Президент України застосував право вето до Податкового кодексу і вимагав, щоб робоча група у найкоротший термін створила документ, який сприяв би модернізації економіки країни, виведенню її з тіні, створенню прозорого механізму бюджетних ресурсів. Раніше сьогодні повідомлялося, що Верховна Рада України планує попрацювати над Податковим кодексом у четвер, 2 грудня.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини