RU

Янукович вимагає від Азарова завершити дерегуляцію та податкову реформу

14.01.2011, 14:28
Янукович вимагає від Азарова завершити дерегуляцію та податкову реформу - Фото
956af0a283823cbe4642418f18b3499f.jpg

Янукович вимагає від Азарова завершити дерегуляцію та податкову реформу
Президент України Віктор Янукович вимагає від Прем'єр-міністра Миколи Азарова завершити дерегуляцію ведення бізнесу та реформування податкової системи.

Як повідомляє прес-служба Президента України, В.Янукович наголосив, що процес реформ є болючим, тому він не повинен бути розтягнутим у часі. "Потрібно і далі діяти рішуче і швидко", - сказав глава держави.

За словами Президента, мова йде, передусім, про дерегуляцію. В.Янукович нагадав, що відбулося два засідання Комітету, присвячених цій темі, і за цей час прийнято ряд "революційних" законів.

"Але чи відчув підприємець реальні зміни від реформування дозвільної системи, сфери ліцензування? Чи відчув він послаблення тиску з боку контролюючих органів? Я вважаю, що за великим рахунку - ні", - зауважив В.Янукович. Він переконаний, що залучення інвестицій неможливе без прозорих умов ведення бізнесу.

"Тому моя категорична вимога - завершити завдання дерегуляції як невідкладне", - наголосив В.Янукович, додавши, що також треба завершити податкову реформу.

"Прийнятий Податковий кодекс заклав нову філософію відносин між державою і платником податків. Разом з тим, вимагаю від уряду завершення розробки і прийняття всіх необхідних нормативно-правових актів, спрямованих на його повноцінне впровадження", - заявив глава держави.

Президент України зазначив, що завершення потребує і розпочата бюджетна реформа. Зокрема, за його словами, необхідне реформування організації місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.

Оподаткування: добірка новин>>>
Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини