RU

Янукович вимагає від Азарова вирівняти тарифи у ЖКГ

12.05.2011, 16:45

Президент України Віктор Янукович продовжує наполягати на єдиному підході до тарифоутворення в житлово-комунальному господарстві. Про це він заявив сьогодні під час засідання економічного комітету.

"Принципово важливо забезпечити єдиний по всій країні підхід до тарифоутворення, я про це неодноразово говорив. Не може бути такої строкатості, тому що у нас однакові люди живуть у всіх регіонах. Лікарі отримують однакову зарплату… Як в одному регіоні тарифи можуть бути вдвічі вищими, ніж у сусідньому регіоні? Миколо Яновичу (Прем'єр-міністр України Микола Азаров). Ну коли ви дасте на це питання відповідь? Я же вас спитав особисто?" - зазначив В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Люди сьогодні питають: чому споживачі сумлінно платять 100% собівартості, а послуги отримують на 50% або ще нижче?", - наголосив Президент України.

В.Янукович нагадав, що минулого року було передано право встановлення тарифів для регіональних монополістів національному регулятору. "Але ми не створили відповідних механізмів, передусім, компенсації витрат на місцях, де це потрібно", - додав глава держави.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини