RU

Янукович вимагає від Азарова справедливих тарифів

24.01.2011, 13:05

Президент України Віктор Янукович вимагає від уряду і керівників на місцях зваженої, справедливої і зрозумілої для громадян тарифної політики у сфері житлово-комунальних послуг. Про це глава держави заявив на засіданні Ради регіонів, яке відбулося сьогодні у Києві.

"Питання тарифної політики у сфері надання комунальних послуг є найбільш чутливим для регіонів і хворобливим для людей. Я на цьому наголошую", - сказав Президент, якого цитує УНІАН.

До того ж глава держави акцентував увагу на тому, що державні органи, які відповідають за формування і встановлення тарифів у цій сфері, несуть велику відповідальність за результати тарифної політики.

"Вимагаю від уряду і місцевої влади зваженої і справедливої політики у цій сфері. Це дуже широке поняття, але ми його повинні втілити у життя, шановні колеги. Тому, Миколо Яновичу, прошу уряд терміново проаналізувати ситуацію із законом про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг і вжити невідкладних заходів для повноцінної реалізації повноважень регулятора у сфері житлово-комунального господарства", - заявив В.Янукович.

За словами Президента, ситуація, яка склалася зараз, є недопустимою.

"Тому не треба чекати, як-то кажуть, коли грім нагряне. Я вимагаю, Миколо Яновичу, негайно розглянути це питання і відпрацювати його за повною програмою", - наголосив Президент, акцентувавши увагу на тому, що вдосконалений механізм формування тарифів на комунальні послуги має бути зрозумілим для громадян.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини