RU

Янукович вимагає від Азарова сказати людям правду

17.11.2010, 18:30
Янукович вимагає від Азарова сказати людям правду - Фото
bcaa45f26b3863b29b1ff5c926d1cd8f.jpg

Янукович вимагає від Азарова сказати людям правду
Президент України Віктор Янукович вимагає від Прем'єр-міністра Миколи Азарова не приховувати від громадськості заплановані непопулярні заходи щодо проведення реформ, які можуть призвести до посилення соціально-економічної напруженості у державі. Про це глава держави заявив у своєму вступному слові на засіданні Ради національної безпеки і оборони України, яке проходить сьогодні у Києві.

Президент України зазначив, що можливість погіршення рівня життя людей у найближчі роки є потенційною загрозою національної безпеки України. За його словами, збільшення цін, поглиблення кризи у медицині, освіті, сфері соціального захисту є прямим шляхом до соціального напруження. "Соціальна деградація вже зараз досягла загрозливого рівня, і суспільство просто не витримає це надалі", - зазначив В.Янукович, якого цитує УНІАН.

У зв'язку з цим, звертаючись до присутніх на засіданні, Президент поставив питання, чи готові сьогодні люди до запланованих на 2011 рік змін, які "далеко не завжди будуть популярними".

"І ми повинні про це говорити. Це наш обов'язок, якщо ми хочемо подолати кризу. І коли я чую, Миколо Яновичу, на засіданні уряду, коли ви розповідаєте, що все - ми досягли того, того - все у нас у порядку і надалі все буде гаразд. Я вам скажу - кажіть правду. Скажіть людям правду. Пісні співати не треба", - сказав В.Янукович.

У зв'язку з цим В.Янукович наголосив на необхідності оприлюднити "конкретну, не брехливу інформацію про стан у державі".

Як приклад глава держави назвав ситуацію навколо пенсійного забезпечення і можливих непопулярних заходів, пов'язаних із проведенням у майбутньому пенсійної реформи.

До того ж В.Янукович також поставив завдання главі своїй Адміністрації Сергію Льовочкіну посилити діяльність "ідеологічного блоку" з метою широкого і повного інформування громадськості про цілі, завдання і суть реформ, зокрема непопулярних, що проводяться у державі.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини