RU

Янукович вимагає від Азарова програму приватизації

21.03.2011, 17:55
Янукович вимагає від Азарова програму приватизації - Фото
eeb0cd1791e3aa4823cad3b8a2dfd9a3.jpg

Янукович вимагає від Азарова програму приватизації
Президент України Віктор Янукович вимагає невідкладно затвердити нову державну програму приватизації, в якій врахувати активізацію цього процесу. Про це він заявив під час засідання керуючої ради Комітету з економічних реформ сьогодні у Києві.

Як повідомляє УНІАН, В.Янукович зазначив, що приватизація не тільки дозволить отримати додатковий ресурс для проведення реформ, але й принесе щорічно до державного бюджету десятки додаткових мільярдів гривень.

"Це інструмент підвищення ефективності роботи підприємств, зростання продуктивності праці та довгострокової ресурсної бази у вигляді додаткових податків", - зазначив він.

За даними В.Януковича, на сьогодні у державній власності є сотні збиткових підприємств. "Я вимагаю визначити цей напрям діяльності уряду пріоритетним. Нам необхідно позбутися цього баласту, Миколо Яновичу", - наголосив В.Янукович, звертаючись до прем'єр-міністра Миколи Азарова.

До того ж він закликав високопоставлених чиновників "не розслаблятися", незважаючи на те, що формально план приватизації цього року виконаний у зв'язку з продажем "Укртелекому".

"Я вважаю темпи реформ у сфері приватизації і управління державною власністю незадовільними. Застаріла законодавча база приватизації вже давно не відповідає сучасним потребам. Тому я наполягаю на необхідності невідкладного затвердження нової державної програми приватизації і внесення відповідних змін до законодавства", - зазначив Президент України.

Приватизація по-українськи: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини