RU

Янукович вимагає від Азарова почати реформу митниці і податкову

06.04.2011, 17:15
Янукович вимагає від Азарова почати реформу митниці і податкову - Фото
5343a919c049ebd5df5ea1beaf8927fd.jpg

Янукович вимагає від Азарова почати реформу митниці і податкову
Президент України Віктор Янукович доручив Прем'єр-міністру Миколі Азарову невідкладно підготувати і затвердити програму реформування діяльності митної і податкової служб. Про це він заявив сьогодні під час публічної презентації інвестиційної реформи.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Янукович зазначив, що у бізнесі сьогодні є багато нарікань на роботу податкових і митних органів. Зокрема це проблеми своєчасного відшкодування ПДВ, реформування спрощеної системи оподаткування, питання, пов'язані з наведенням порядку з перевірками суб'єктів підприємництва, проблема затримки товарів при проходженні через митний кордон, недостатню протидію контрабанді тощо.

"З метою усунення усіх цих проблем я доручаю уряду невідкладно підготувати і затвердити програму реформування діяльності Державної митної служби і Державної податкової адміністрації. Микола Янович (Азаров, - ред.), я сподіваюся, що ми разом з вами найближчим часом, як і домовлялися, доопрацюємо це питання і зробимо чергову добру справу для нашої держави", - звернувся він до Прем'єр-міністра.

Нагадаємо, у кінці березня Прем'єр-міністр доручив профільним членам Кабінету Міністрів протягом місяця підготувати програму реформування податкової і митної служб.

Оподаткування: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини