Янукович вимагає негайного перегляду Держбюджету

"Регіонали" вимагають негайно переглянути Державний бюджет України на 2009 рік. Про це заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович, виступаючи на засіданні погоджувальної ради.

"Нам треба ініціювати перегляд бюджету і не чекати, коли закінчиться перший квартал. Це треба робити терміново, тому що ще місяць буде холодний, і регіони зараз знаходяться на шпагаті, як то кажуть, їм нічим платити, а люди страждають", - сказав В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Лідер Партії регіонів звернув увагу на те, що через проблеми з фінансуванням місцевих бюджетів у низці регіонів відключають від опалення житлові будинки, лікарні, школи, дитячі садки.

У свою чергу, Голова Верховної Ради Володимир Литвин, реагуючи на цю пропозицію, наголосив, що профільний парламентський комітет з питань бюджету має проаналізувати виконання Держбюджету 2009 року.

Нагадаємо, раніше В.Литвин заявляв, що термінове внесення змін до Держбюджету має непопулярний характер і зменшить шанси конкурента у політичному суперництві. В.Литвин зазначає, що зміни до Держбюджету треба буде приймати, але цей документ не повинен бути інструментом в політичному суперництві. "Заклики негайно внести зміни до бюджету мають на меті лише одне - зменшити шанси конкурента, оскільки очевидно, що ці зміни матимуть непопулярний характер і той, хто їх буде ініціювати - буде програвати", - відзначив спікер українського парламенту.

У свою чергу, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявляла, що Держбюджет буде переглядатися тільки у разі необхідності. "Бюджет виконується, і ніякого перегляду зараз не потребує. Бюджет буде переглядатися, якщо для цього будуть підстави, якщо бюджет буде або перевиконуватися, або недовиконуватися. Поки все йде нормально, і не треба нагнітати ситуацію", - наголосила вона.

Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>
Держбюджет-2009: добірка новин>>>


Популярне