RU

Янукович вимагає негайного перегляду Держбюджету

16.02.2009, 12:35

"Регіонали" вимагають негайно переглянути Державний бюджет України на 2009 рік. Про це заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович, виступаючи на засіданні погоджувальної ради.

"Нам треба ініціювати перегляд бюджету і не чекати, коли закінчиться перший квартал. Це треба робити терміново, тому що ще місяць буде холодний, і регіони зараз знаходяться на шпагаті, як то кажуть, їм нічим платити, а люди страждають", - сказав В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Лідер Партії регіонів звернув увагу на те, що через проблеми з фінансуванням місцевих бюджетів у низці регіонів відключають від опалення житлові будинки, лікарні, школи, дитячі садки.

У свою чергу, Голова Верховної Ради Володимир Литвин, реагуючи на цю пропозицію, наголосив, що профільний парламентський комітет з питань бюджету має проаналізувати виконання Держбюджету 2009 року.

Нагадаємо, раніше В.Литвин заявляв, що термінове внесення змін до Держбюджету має непопулярний характер і зменшить шанси конкурента у політичному суперництві. В.Литвин зазначає, що зміни до Держбюджету треба буде приймати, але цей документ не повинен бути інструментом в політичному суперництві. "Заклики негайно внести зміни до бюджету мають на меті лише одне - зменшити шанси конкурента, оскільки очевидно, що ці зміни матимуть непопулярний характер і той, хто їх буде ініціювати - буде програвати", - відзначив спікер українського парламенту.

У свою чергу, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявляла, що Держбюджет буде переглядатися тільки у разі необхідності. "Бюджет виконується, і ніякого перегляду зараз не потребує. Бюджет буде переглядатися, якщо для цього будуть підстави, якщо бюджет буде або перевиконуватися, або недовиконуватися. Поки все йде нормально, і не треба нагнітати ситуацію", - наголосила вона.

Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>
Держбюджет-2009: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини