RU

Янукович вимагає дозволити Азарову скасовувати пільги і приватизувати ГТС

04.07.2011, 16:11
Янукович вимагає дозволити Азарову скасовувати пільги і приватизувати ГТС - Фото
5e93e98d93f4698e2ff77fdda36afc3d.jpg

Янукович вимагає дозволити Азарову скасовувати пільги і приватизувати ГТС

Президент України Віктор Янукович вимагає розглянути на цьому тижні в Верховній раді скандальний законопроект N7562 "Про гарантії держави виконання рішень суду". Про це заявив сьогодні на засіданні погоджувальної ради фракцій представник президента в ВР Юрій Мірошниченко, повідомляє ZN.UA.

Законопроект не відповідає своїй назві і передбачає фактичне скасування більшості пільг для багатьох категорій громадян, дозволяє Кабміну приватизувати об'єкти, раніше заборонені до приватизації, і багато іншого.

Зокрема, законопроект передбачає внесення змін до 17 чинних законів. При цьому зміни лише до чотирьох законів стосуються предмета законопроекту - забезпечення виконання судових рішень.

Згідно з текстом документа, соціальні виплати і пільги чорнобильців, афганців, ветеранів і інвалідів війни, міліціонерів, шахтарів, медиків і вчителів відтепер будуть регулюватися не законами, прийнятими Верховною радою, а Кабінетом міністрів в ручному режимі, що прямо суперечить діючій Конституції України.

При цьому в законопроекті вказується, що порядок і розмір виплат щорічно встановлюється Кабміном з урахуванням реальних фінансових можливостей держави. Це означає, що уряд може відмовити пільговим категоріям громадян в соціальній допомозі, якщо вирішить, що в бюджеті на це немає грошей.

Також законопроектом пропонується внести зміни до статті 7 закону "Про трубопровідний транспорт". Ця стаття в її нинішній редакції забороняє реорганізацію і приватизацію державних підприємств магістрального трубопровідного транспорту (МТТ), а також забороняє відчуження і будь-які маніпуляції з основними фондами і акціями державних підприємств МТТ, НАК Нафтогаз України, дочірніх і заснованих нею підприємств і газосховищ.

Запропонованими змінами передбачається наділити Кабінет міністрів повноваженнями визначати перелік підприємств, на які розповсюджується дія статті 7 закону "Про трубопровідний транспорт".

Приватизація по-українськи: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини